17. november

Pri návšteve zahraničného webu sa zákazníkom O2 zobrazila stránka, ktorá im pripomenula, že prekročiť hranice nebolo možné vždy.

Možnosť prekročiť slobodne hranice nie je samozrejmosť. Často si to neuvedomujeme, ale je to privilégium, ktoré pre nás vybojovali naši rodičia a starí rodičia. Symbolom tohto boja sa stal 17. november - Deň boja za slobodu a demokraciu. Tento dôležitý dátum však začína byť v našej spoločnosti čoraz viac prehliadaný. Preto sme hľadali spôsob, akým by sme posolstvo 17. novembra priblížili tým, ktorí ho nezažili. 

Spolu s O2 SK sme sa rozhodli na jeden deň vytvoriť virtuálnu železnú oponu. Zákazníkom O2, ktorí používajú mobilné dáta a 17. novembra navštívili stránku zahraničného webu (mimo SK a CZ), sa zobrazil odkaz, ktorý ich informoval o tom, že pred 17. novembrom 1989 sa svojvoľné opustenie územia republiky trestalo odňatím slobody až na 5 rokov - ak vás dovtedy nezabila pohraničná stráž. Zároveň sme o Nežnej revolúcii a 17. novembri pripravili článok publikovaný na soda.o2.sk, na ktorý sa mohli používatelia prekliknúť. 

Informáciu o 17. novembri sme vo forme SMS správy poslali aj tým zákazníkom O2, ktorí počas tohto dňa vycestovali za hranice. 

TRIAD Advertising

Brigádnická 27
Bratislava - Devín
Tel: +421 948 735 666
ahoj@triad.sk
newbusiness@triad.sk

NAVŠTÍVTE NÁS

Spriateľme sa

SLEDUJTE NÁS

Pozrel som sa na súčasné reklamy v online: Až 63% z nich súvisí s koronou

Vždy ma fascinovalo, aké reklamy sa človeku zobrazujú – špeciálne na sociálnych...

PREČÍTAŤ
Ochrana súkromia