OverBot

Vytvorili sme prvého komerčného Messenger bota na Slovensku. Vtipkoval, posielal gifká a zjednával cenu domén.

Domény sú veľmi špecifickou formou produktu. Na ich predaj sa zväčša využívajú rôzne zľavové akcie. Známa slovenská technologická firma WebSupport na to však chcela ísť inak. Potrebovali sme preto nájsť inovatívny spôsob komunikácie so zákazníkmi. Keď Facebook ohlásil možnosť vytvoriť Messenger bota - program, ktorý s užívateľmi komunikuje priamo cez rozšírenú aplikáciu "Messenger", šli sme do toho.

Vytvorili sme OverBota - prvého slovenského komerčného Messenger bota, ktorý vám pomôže overiť a zaregistrovať doménu. OverBot bol naprogramovaný tak, aby pri komunikácii s ním nemali ľudia pocit, že hovoria s robotom, ale práve naopak - chceli sme, aby sa jeho spôsob komunikácie čo najviac podobal rozhovoru s kamarátom. Oslovoval vás po mene, používal slangové výrazy, hovoril vtipy a posielal gifká.

Výnimočnosť OverBota spočívala tiež v tom, že pri samotnom predaji domén s vami dokázal zjednávať cenu ako na trhu. Ak ste ponúkli príš nízku sumu, odbil vás, alebo vás vysmial gifkom. Postupne ste ale dokázali nájsť kompromis a získať tak doménu za veľmi výhodnú sumu.

V médiách sa náš bot stal témou číslo jeden. Pomohlo mu aj to, že novinárom sa dokázal sám predstaviť a poslať im tlačovú správu. Potvrdil tak povesť WebSupport-u ako inovatívnej firmy, ktorá sa nebojí byť priekopníkom technologických noviniek. 

Pozrite si case study: 

TRIAD Advertising

Brigádnická 27
Bratislava - Devín
Tel: +421 948 735 666
ahoj@triad.sk
newbusiness@triad.sk

NAVŠTÍVTE NÁS

Spriateľme sa

SLEDUJTE NÁS

Ready, player… ja: Meta spúšťa virtuálnu realitu, kde sa budeme stretávať

Marcový príliv sociálnych noviniek je tu! Online svet tento mesiac prináša nielen...

PREČÍTAŤ
Ochrana súkromia