Kto sme

V TRIADe sa nedelíme na digitálnych a nedigitálnych ani na kreatívnych a nekreatívnych ľudí. Kreatívci sedia priamo s accountami a social media špecialistami a na zadaniach pracujú spoločne. Na tvorbe kreatívy sa tak už na začiatku zúčastňujú všetci od copywriterov až po programátorov.

Robíme veci tak, aby dávali zmysel, aby tešili nás aj klienta, aby výsledky hovorili za nás a aby sa sme sa cítili v práci dobre. Za svoju prácu sme získali mnohé ocenenia, ale vieme, že nie sme reklamní majstri sveta a ani to nie je našim cieľom.

Čo robíme

Hľadáme inovatívne a efektívne riešienia na marketingové výzvy a zadania. Výsledkom môže byť veľká integrovaná kampaň, ktorá zahŕňa TV spoty, rádio, outdoor, printy, PR, content marketing, digital, vytvorenie novej značky, nastavenie komunikačnej stratégie alebo pokojne aj malá online kampaň, social media komunikácia či mobilná aplikácia. Tým správnym riešením niekedy dokonca nemusí byť ani reklama.

Nerobíme veci iba pre peniaze, pretože nadšenie sa nedá kúpiť. Nerobíme prácu len pre ocenenia, pretože reklama nemá byť len pekná a vtipná. Nerobíme veci, ktoré nedávajú zmysel, lebo taká reklama je zbytočná. A nerobíme veci, s ktorými morálne nesúhlasíme, pretože potom by sme robili veci iba pre peniaze.

Pre koho radi pracujeme

Petržalská tržnica Birell ČSOB TATRATEA ŠARIŠ Becherovka YIT home HAVANA CLUB Velkopopovický Kozel Beefaeter JAMESON O2 Slovensko RAJO BALLANTINES Pilsner Urquell Nutricia GAMBRINUS Rajec Websupport EXCELENT Vinea ABSOLUT
Creativity is intelligence having fun

Niekoľko faktov o TRIADe

Nezávislá slovenská reklamná agentúra Integruje creative+social+account tímy Založená 2005 Pobočky v Bratislave a Prahe Spolu viac než 100 zamestnancov Pracuje pre značky vo viac ako 10 krajinách Dog & baby friendly Organizátor All fans party

Naše ocenenia

TRIAD Advertising

Brigádnická 27
Bratislava - Devín
Tel: +421 948 735 666
ahoj@triad.sk
newbusiness@triad.sk

NAVŠTÍVTE NÁS

Spriateľme sa

SLEDUJTE NÁS

Správaš sa na internete nezodpovedne? Hack You!

Najväčším strašiakom pre mladých ľudí nie je to, že im niekto na Facebook napíše „som...

PREČÍTAŤ
Ochrana súkromia